Hızlı & Aynı Gün Kargoya Teslim

Güvenilir & Güvenli Ödeme (256 Bit SSL)

Yüksek Kalitede & Orijinal Ürünler

2 Yıl Garanti & Yetkili Teknik Servis

Bayi Fiyatlarında Ekstra İskonto

Bu ürün hakkında mağaza yöneticisine merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Comfast CF-ANT2410I 10 Dbi İç Ortam 2.4 GHz Omni Anten

CF-ANT2410I, son model 10 Dbi 2.4 GHz frekans bandında çalışan yüksek kazançlı omni antenimizdir. Bu anten kablosuz ekipmanların sinyal kapsama gücünü arttırmak ve engel aşma yeteneğini arttırmak için kullanılmaktadır. 2.4 GHz - 2.5 GHz frekans aralığında çalışan kablosuz usb adaptörler ve kablosuz access pointler ile birlikte kullanılabilir.

 

Antenin dış kısmı sağlam ve sert ABS malzemeden oluşmaktadır. Bu malzeme iyi bir esnekliğe sahip olup erken eskimeye ve erken korozyona karşı koruyucudur. Antenin SMA konnektörü saf bakır malzemeden oluşmaktadır. Ayrıca, bu konnektör kısım rahatlıkla 90 derece döndürülebilir. Bu antenin sinyal seviyelerinizi arttıracağını garanti ediyoruz, çünkü ürettiğimiz her anten fabrikadan çıkmadan önce sinyal ağ analiz testine tabi tutulmaktadır.

 

Sıradan 5 dbi değerindeki antenler ile karşılaştırdığınızda bu antenin sadece sinyal seviyenizi arttırmakla kalmadığını görebilirsiniz. Bağlantı kaliteniz ve ping süreleriniz de bu anten ile birlikte daha kararlı ve stabil hale gelecektir. Ayrıca bu anten yaygın kullanılan SMA portu sayesinde SMC, TP-LINK, ASUS, MOTOROLA, LINKSYS ve benzeri gibi tanınmış markaların kablosuz usb adaptörleri ile birlikte de kullanılanılabilir. Bu antenin kullanıldığı tanınmış markaların kablosuz adaptörleri ile de daha uzun mesafelere bağlantı kurabilirsiniz.


Özellikler

Anten Kazancı

10 Dbi

Çalışma Frekansı

2.4 GHz ~ 2.5 GHz

Duran Dalga Gerilimi

1.92 Maksimum

Empedans

50 Ohm Nominal

Konnektör Arayüzü

RP-SMA

Benzer Ürünler

Baktığınız Ürünlerden Esinlendik

WirelessDestek - Kablosuz İnternet Teknolojileri © 2022 Her Hakkı Saklıdır. | ZE-TA | Türkiye | Ubiquiti | Mikrotik | Alfa Network

Son Tweet' ler

İletişim

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza Bilgilerimiz

Barbaros Mah. Kayalar Sok. No: 30/B 1-No' lu İşyeri P.K: 17100 Merkez / ÇANAKKALE / TÜRKİYE
+90 (544) 551 40 92

+90 (286) 215 00 73

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00