Geri Kazanılmış & Kullanılmış

Bu kategoride kullanılmış veya tamir görmüş ürünler satılmaktadır. Tamir görmüş ürünler, garanti kapsamında yenisiyle değişim yapıldıktan sonra eski ürünün teknik servisimizde tamir edilmesi sonucu ortaya çıkan ürünlerdir. Kullanılmış ürünler ise herhangi bir tamir görmemiş ancak herhangi bir sebeple (cayma hakkı gibi) müşteriden geri alınan ürünlerdir. Bu kategoride satılan ürünlerin çalışmasında herhangi bir sorun yoktur. Ürünler ya tamir edilerek çalışır hale getirilmiş yada iade alındığından dolayı çizik, kutusu yırtık vs. vaziyettedir. Bu sebeple de ürün fiyatlar düşük tutulmaktadır. Bu şekilde ürünlerin yeniden kullanımı amaçlanmaktadır.

Sırala:
Veri Aktarım Hızı (Kablosuz): 300 MbpsAnten Sayısı: 1 Adet DahiliKullanım Alanı: İç MekanKablosuz Bant Genişliği: 2.4 GhzKablosuz IEEE Standardı: 802.11b/g/nDil Seçenekler: Türkçe, İngilizce* CİHAZLAR 1 YIL KADAR DIŞ ORT..
Firmamızda her model access point ve her model ethernet poe switch' in sadece bordu yani PCBA kartı da satılmaktadır. Kullanılamayacak şekilde hasar görmüş veya tamir edilmesi mümkün olmayan arızaya sahip ZE-TA marka acc..
* CİHAZLAR 1 YIL KADAR DIŞ ORTAMDA KULLANILMIŞTIR. BU SEBEPLE KASALARININ RENKLERİ SARARMIŞ VAZİYETTEDİR.* MÜŞTERİ TARAFINDAN CİHAZLARIN ÜZERİNE AİROS YAZILIMI YÜKLENMİŞTİR.* CİHAZLARIN ÇALIŞMASINDA HERHANGİ BİR SORUN YO..
* CİHAZLAR 1 YIL KADAR DIŞ ORTAMDA KULLANILMIŞTIR. BU SEBEPLE KASALARININ RENKLERİ SARARMIŞ VAZİYETTEDİR.* CİHAZLARIN ÇALIŞMASINDA HERHANGİ BİR SORUN YOKTUR.* CİHAZLAR FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜRÜLEREK GÖNDERİLECEKTİR. POE..
Alfa N2, IEEE 802.11b/g/n standartlarıyla uyumlu 2.4 GHz frekansında çalışan, sinyal alıcı ve sinyal verici olarak kullanılabilen ve düşük maliyetli dış ortam cihazıdır. Cihaz çift ethernet portuna sahip olup ayrıca üzer..
1-5 Arasındakiler. Toplam: 5 Ürün. Toplam: 1 Sayfa.
WirelessDestek - Kablosuz İnternet Teknolojileri © 2019 Her Hakkı Saklıdır. | ZE-TA | Türkiye | Ubiquiti | Mikrotik | Alfa Network

Son Tweet' ler

İletişim

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza Bilgilerimiz

İsmetpaşa Mah. İlyas Bayram Sok. No: 4 D: 1 İşyeri P.K: 17100 (Miralay Şefik Cad.) Merkez / ÇANAKKALE / TÜRKİYE


Daha Büyük Görüntüle

+90 (286) 215 00 73

+90 (286) 215 00 74

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00