E-Posta Aboneliği


Hakkımızda

Merkezi Çanakkale - Türkiye olan WirelessDestek.Com, ZE-TA Bilgisayar ve İletişim Sistemleri’ ne bağlı bir e-ticaret sitesidir. 2012 yılında kurulan ZE-TA Bilgisayar ve İletişim Sistemleri ağ ürünleri, cctv kamera sistemleri ve çözümleri sağlayıcısıdır. Son teknolojiye sahip üstün ürün kalitesi, güvenilir ürünleri ve tatmin edici müşteri hizmetlerinin sonucunda Türkiye çapında giderek artan bilinirliği ile veri iletişim sektöründe önemli bir sağlayıcı haline gelmiştir.


ZE-TA Bilgisayar ve İletişim Sistemleri ürün grubu kablosuz router, kablosuz adaptör, switch, DSL router, ağ adaptörü, kablolu ve kablosuz bilgisayar kartlarını içermekte ve depolama, güvenlik, cctv güvenlik sistemleri, multi-medya ve diğer teknolojik ürünlerde de gelişim göstermektedir.


Ağ adaptörlerinden SNMP switchlerine, kablosuz adaptörlerden dual bant routerlara, güvenlik kameralarından kayıt cihazlarına kadar tüm ürünler CE ve RoHS kurallarına uygun olarak üretilmektedir.


ZE-TA, konusunda uzman ve eğitimli kadrosuyla, saygın ve etkin pazarlama yöntemleriyle müşterilerine her zaman hak ettikleri kalite ve hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

 

Yenilikçi kimliğimiz ile zamanı geçmiş ürünleri değil her saniye ilerleyen ve değişen teknolojik ürünleri takip eden, bunları kullanıcılara sunmayı hedef haline getirmiş bir kuruluşuz.


Bir marka değeri taşıyan ZE-TA; internet sitemiz olan WirelessDestek.Com' un da tüm haklarını elinde bulunduran ve WirelessDestek.Com' un işletmecisi konumundaki firmamız ZE-TA Bilgisayar ve İletişim Sistemleri' nin tescilli markasıdır.

 

ZE-TA Bilgisayar ve İletişim Sistemleri

Vergi Dairemiz : Çanakkale Vergi Dairesi
Vergi Numaramız : 34345200900
Ticaret Sicil Numaramız : Çanakkale / 6613
Oda Sicil Numaramız : Çanakkale / 13856
Mersis Numaramız : 3434 5200 9000 0011
Adresimiz : Barbaros Mah. Kayalar Sok. No: 30/B 1-No' lu İşyeri P.K: 17100 Merkez / ÇANAKKALE / TÜRKİYE
Telefon Numaramız : Sabit: +90 (286) 215 00 73 - Mobil: +90 544 551 40 92 (Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00)
E-Posta Adresimiz : info@wirelessdestek.com
Kayıtlı Elektronik Posta : mustafakemal.ozyol@hs01.kep.tr
Web Sayfamız : www.wirelessdestek.com
İmzaya Yetkili Kişi : Mustafa Kemal ÖZYOL
İşletme Müdürü : Talha ÖZYOL


MİSYONUMUZ YOK

Sıradan misyon cümlelerini hiç samimi bulmadık. Misyonumuz şudur budur diye büyük laflar etmedik. Ama ekip olarak yola çıktığımız ilk günden itibaren ürünlerimizle, hizmetlerimizle ve iş yapma biçimimizle tüm bayilerimizin ve müşterilerimizin ürün - hizmet alma kalitesini yükseltmeyi kendimize görev edindik.

 

VİZYONUMUZ YOK

Klasik vizyon söylemlerine hiç inanmadık. Laf olsun diye laf söylemedik. Ama hep ''müşterisini en çok mutlu eden şirket'' olarak anılmayı hayal ettik. Sabahları bu hayalle uyandık. Bunun için işimize dört elle sarıldık.

 

WirelessDestek - Kablosuz İnternet Teknolojileri © 2022 Her Hakkı Saklıdır. | ZE-TA | Türkiye | Ubiquiti | Mikrotik | Alfa Network

Son Tweet' ler

İletişim

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza Bilgilerimiz

Barbaros Mah. Kayalar Sok. No: 30/B 1-No' lu İşyeri P.K: 17100 Merkez / ÇANAKKALE / TÜRKİYE
+90 (544) 551 40 92

+90 (286) 215 00 73

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00