E-Posta Aboneliği

WirelessDestek.Com | Blog Sayfası

WiressDestek olarak beş yıllık tecrübelerimize dayanan kablosuz network sistemleri konusundaki birikimimizi blog sayfamızda sizlerle makaleler şeklinde paylaşmaya karar verdik. Blog sayfamızda uzak mesafe kablosuz bağlantılar, hotspot internet sistemleri, pfsense, mikrotik v.b gibi firewall hotspot sistemlerine ait kurulum ve yapılandırma makaleleri, çeşitli markaların ürünlerine ait değerlendirlemeler ve kurulum bilgilerini bulabilirsiniz.

1-3 Arasındakiler. Toplam: 33 Ürün. Toplam: 11 Sayfa.
Hüzmeleme (Beamforming) Teknolojisi Nedir? Faydaları Nelerdir?

Hüzmeleme (Beamforming) Teknolojisi Nedir? Faydaları Nelerdir?

28/02/2019 0 Yazar: ALeeNN Okunma Sayısı: 214

Modem, yönlendirici, menzil genişletici gibi ZE-TA' nın pek çok ürününde yer alan hüzmeleme teknolojisi (beamforming) sayesinde kablosuz kapsama alanı, ağa bağlanan cihazlara göre şekil alıyor. Bu sayede daha yüksek ve kaliteli ağ bağlantısı sağlanıyor.

Devamını oku.

Network Uygulamalarında Broadcast Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Network Uygulamalarında Broadcast Nedir? Özellikleri Nelerdir?

27/02/2019 0 Yazar: ALeeNN Okunma Sayısı: 3080

Broadcast bir network üzerindeki tüm kullanıcılara gönderilen paketlere verilen isimdir. Tüm kullanıcıların herhangi bir adres belirtilmeden faydalanmasını gereken bir çok uygulama broadcast üzerinden çalışır. Örneğin dhcp server' lar broadcast yayını yaparlar. Broadcast paketleri tüm kullanıcılara ulaşır. VLan oluşturma işlemi broadcastları düzenleyerek yapılan bir işlemdir. Her VLan kendisi için özel bir broadcast oluşturur ve Vlanlar arasında broadcast paketi geçirilmez. Ağlar bu şekilde özelleştirilebilir.

Devamını oku.

Güvenlik Kameralarında VBR ve CBR Arasındaki Fark Nedir?

Güvenlik Kameralarında VBR ve CBR Arasındaki Fark Nedir?

18/07/2018 0 Yazar: ALeeNN Okunma Sayısı: 691

Resimdeki örnekte de görüleceği üzere video kodlaması CBR seçilmiş. Dolayısıyla belirlenen bit hızı, veri oranını tüm video üzerinde sabit kılmıştır. Düşük CBR bit hızı video kalitesini düşürmekte, yüksek CBR bit hızı görüntü kalitesini yükseltmektedir. Ancak yüksek bit hızı görüntünün diskte kapladığı veri miktarını artırır ve yüksek bit hızı ayarlandığında yedekleme için büyük diskler gerekmektedir.

Devamını oku.

1-3 Arasındakiler. Toplam: 33 Ürün. Toplam: 11 Sayfa.
WirelessDestek - Kablosuz İnternet Teknolojileri © 2020 Her Hakkı Saklıdır. | ZE-TA | Türkiye | Ubiquiti | Mikrotik | Alfa Network

Son Tweet' ler

İletişim

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza Bilgilerimiz

İsmetpaşa Mah. İlyas Bayram Sok. No: 4 D: 1 İşyeri P.K: 17100 (Miralay Şefik Cad.) Merkez / ÇANAKKALE / TÜRKİYE


Daha Büyük Görüntüle

+90 (286) 215 00 73

+90 (286) 215 00 74

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00