E-Posta Aboneliği

WirelessDestek.Com | Blog Sayfası

WiressDestek olarak beş yıllık tecrübelerimize dayanan kablosuz network sistemleri konusundaki birikimimizi blog sayfamızda sizlerle makaleler şeklinde paylaşmaya karar verdik. Blog sayfamızda uzak mesafe kablosuz bağlantılar, hotspot internet sistemleri, pfsense, mikrotik v.b gibi firewall hotspot sistemlerine ait kurulum ve yapılandırma makaleleri, çeşitli markaların ürünlerine ait değerlendirlemeler ve kurulum bilgilerini bulabilirsiniz.

1-3 Arasındakiler. Toplam: 38 Ürün. Toplam: 13 Sayfa.
Beamforming Teknolojisi Nedir?

Beamforming Teknolojisi Nedir?

26/07/2020 0 Yazar: ALeeNN Okunma Sayısı: 38

Kablosuz ağa bağlanmak isteyen cihaza göre antenler sinyal dağılımını değiştirir. Bu sayede ağ kapsama alanı, cihazların konumuna göre şekil değiştirir ve daha güçlü bir bağlantı sağlanır. Belirli bir yönde bir sinyal odaklanarak, beamforming bir alıcıya daha yüksek sinyal kalitesi sunar. Bu, bilginin daha hızlı ve daha doğru bir şekilde iletildiği anlamına gelir. Ayrıca, bu doğruluğa yayın gücünü artırmadan ulaşılabilir.

Devamını oku.

Spanning Tree Protokolü (STP), Spanning Tree Protokolü Çeşitleri Ve Loop

Spanning Tree Protokolü (STP), Spanning Tree Protokolü Çeşitleri Ve Loop

15/07/2020 0 Yazar: ALeeNN Okunma Sayısı: 59

Bir network (ağ) kurarken öncelikli amacımız, her türlü şartta kurduğumuz bu network yapısının çalışmasını sağlayabilmektir. Bunun için aktif cihazlar üzerinde (Örnek: Server, firewall vb. cihazlarda) cluster yapıları kullanabiliyoruz. Network tarafında ise ring, mesh gibi topolojilerle her türlü fail durumuna karşı network’ ümüzün haberleşmeye devam etmesini amaçlıyoruz. Birden fazla yedekli linklerin network üzerinde bir probleme sebep olmaması ve çalışmaya devam edebilmesi için STP protokolü bizler için büyük önem arz etmektedir.

Devamını oku.

GPON Nedir?

GPON Nedir?

26/01/2020 0 Yazar: ALeeNN Okunma Sayısı: 257

GPON; gigabit passive optical network kelimelerinin baş harflerinden oluşan ip temelli, TDMA veri iletim modeli ile çalışan, gelen veri içeriklerini bir düzen içerisinde sıralayarak tüm kullanıcılara bir algoritma ile gönderip her kullanıcıdan gelen verileri de alıp ip omurgasına ileten asimetrik veri iletim teknolojisidir.

Devamını oku.

1-3 Arasındakiler. Toplam: 38 Ürün. Toplam: 13 Sayfa.
WirelessDestek - Kablosuz İnternet Teknolojileri © 2020 Her Hakkı Saklıdır. | ZE-TA | Türkiye | Ubiquiti | Mikrotik | Alfa Network

Son Tweet' ler

İletişim

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza Bilgilerimiz

İsmetpaşa Mah. İlyas Bayram Sok. No: 4 D: 1 İşyeri P.K: 17100 (Miralay Şefik Cad.) Merkez / ÇANAKKALE / TÜRKİYE


Daha Büyük Görüntüle
+90 (286) 215 00 73

+90 (286) 215 00 74

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00