Hakkımızda

Largo Winch - LW, 2012 yılının Nisan ayında şahıs işletmesi şeklinde çıktığı yolda her geçen gün müşteri ve ürün portföyüzü arttırdı, ürettiği ve ithal etttiği yenilikçi yüksek teknoloji ürünler sayesinde savunma ve güvenlik sistemleri alanında sektörde fark edilir hale geldi.


Gösterdiği hızlı büyümenin doğal sonucu olarak 2023 yılı başında limited şirket haline geldi. Bugün ise kalite standartlarına uygun üretim hattı, yetkin mühendis kadrosu ve yüksek teknoloji makine parkı sayesinde 5 ülkeye ihracat yapabilme başarısını göstermektedir. Yıllar önce başladığımız bu serüven günümüzde de aynı gayret, azim ve kararlılıkla devam etmektedir.


Başlıca faaliyet alanlarımız ise; savunma sistemleri, güvenlik sistemleri, insansız hava aracı sistemlerinin iletişim ekipmanları ve wifi teknolojisi şeklindedir.


MİSYONUMUZ YOK

Sıradan misyon cümlelerini hiç samimi bulmadık. Misyonumuz şudur budur diye büyük laflar etmedik. Ama ekip olarak yola çıktığımız ilk günden itibaren ürünlerimizle, hizmetlerimizle ve iş yapma biçimimizle tüm bayilerimizin ve müşterilerimizin ürün - hizmet alma kalitesini yükseltmeyi kendimize görev edindik.

 

VİZYONUMUZ YOK

Klasik vizyon söylemlerine hiç inanmadık. Laf olsun diye laf söylemedik. Ama hep ''müşterisini en çok mutlu eden şirket'' olarak anılmayı hayal ettik. Sabahları bu hayalle uyandık. Bunun için işimize dört elle sarıldık.