Bayilik Şartları

Bizimle iş ortaklığı kurabilir ve kazan-kazan prensibi ile bizimle birlikte ticari kazanç elde edebilirsiniz. Sistemlerimizdeki bayi başvurusu kabul edilen firmalara/şirketlere/şahıs firmalarına %50' ye varan iskontolar uygulanmaktadır.


* Bayi başvurunuz onaylandıktan sonra ürünlerimizi iskontolu fiyatlardan sipariş verebilir, web sitemize giriş yaptığınızda bayi fiyatlarımızı görebilirsiniz.

* Bayimiz olabilmeniz için vergi mükellefi olmanız ve vergi levhanızın fotokopisini e-posta yoluyla bize iletmeniz gerekmektedir.

* Bayimiz olabilmeniz için sektörle ilgili ticari faaliyetiniz olmalıdır. Örneğin; güvenlik, bilişim, bilgisayar, telekomünikasyon, haberleşme sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların bayi başvuruları kabul edilmekte, sektörle ilgisi olmayan firmaların bayi başvuruları kabul edilmemektedir.


Bilgi Notu: Belirli alanlara, direklere, tepe noktalara wi-fi verici cihazlar yerleştirerek kablosuz şekilde internet satışı yapan internet servis sağlayıcı (ISS) firmaların bayi başvuruları kabul edilmemektedir.


Konu ile ilgili detaylı bilgi için bizimle telefon yoluyla iletişime geçmenizi rica ederiz.