Kargo ve Teslimat

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Mağazadan teslimatımız yoktur. Sadece kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.

 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye ve KKTC için geçerli olup, KKTC teslimat fiyatlandırması ile ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz gerekmektedir.

 

TESLİMAT HATALARI - HASARLI TESLİMAT

Kargodan teslim aldığınız ürünü kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde kargoyu teslim almadan, kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep ediniz ve en kısa sürede bizimle irtibata geçiniz. Kargo paketini kontrol ederek teslim almak yasal olarak hakkınızdır. Kargo görevlisi ile bu konuda ihtilafa (anlaşmazlığa) düşmeniz durumunda kargo görevlisi yanında bizimle irtibata geçiniz.

 

STOK DURUMU

Verdiğiniz siparişlerde stoğumuzda ve tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru doldurunuz.

 

HAFTA SONU VE TATİL GÜNÜ SİPARİŞLERİ

Saat 15:00' a kadar verilen siparişler mücbir sebepler hariç aynı gün kargolanmaktadır. Cumartesi günü saat 13:00' dan sonra verilen siparişler ise mücbir sebepler hariç bir sonraki iş günü olan pazartesi günü kargolanmaktadır.

 

Resmi tatil, dini ve mili bayram günlerinde verilen siparişler mücbir sebepler hariç tatilden sonraki ilk iş gününde kargolanmaktadır.