Sık Sorulan Sorular

Bu sayfada web sitemiz, firmamız, sipariş işlemleri, garanti, arıza, teknik servis, ödeme işlemleri gibi konularda firmamıza en fazla iletilen soruları sık sorulan sorular şeklinde derledik. Aklınıza takılan soru, bu bölümde yer almıyorsa bize e-posta veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

Ödeme ve Sipariş Hakkında Sorular

Firmamız, telefon yoluyla sipariş almamaktadır. Siparişinizi e-ticaret sitemiz üzerinden verebilirsiniz. Sipariş tamamlama ekranında kredi kartı, havale/eft veya nakit ödeme metodlarından herhangi bir tanesini seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Nakit şeklinde verilen siparişlerde siparişinize ait ürünü fiziki mağazamıza gelmeli ve sipariş bedelini nakit olarak ödemelisiniz. Havale/eft ile verilen siparişlerde, müşteri temsilcimiz mesai saatleri içerisinde sizinle telefon yoluyla irtibata geçer ve sizden sipariş teyidi alır. Siparişinizin teyidi alındıktan sonra siparişiniz işleme alınır ve kargolanır. Bu sebeple sipariş esnasında sistemlerimize girdiğiniz telefon numarasının size ulaşabileceğimiz şekilde olması önemlidir. Teyidi alınmayan siparişler işleme alınmaz ve iptal edilir.

WirelessDestek.Com’ dan verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız.

 

Teslimat adresinizi doğru ve eksiksiz olarak yazmaya özen gösterin. Kargo şubesi olarak teslimat adresi belirtilen siparişlerin kargo çıkışı yapılamaz.

 

Fatura adres bilgileri, faturalama işleminden sonra değiştirilemez. Bu nedenle fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayın.

 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili kişiye yapılır, kargo şubesinden ürün teslimi yapılmaz. Alıcının adreste bulunamaması durumunda, kimlik bilgileri kontrolünden sonra birinci dereceden yakınına teslimat yapılabilir.

Sitemize üye olduktan sonra dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. WirelessDestek.Com' a üye olmak için ana sayfamızdaki “Üye Ol” butonuna tıklamanız yeterli. Üstelik, üyeliğimiz ücretsiz!

 

Üyelik formunu doldurduktan sonra:

 

• Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. “Alışverişe Devam Et” linkine tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.

 

• İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra “Ödeme Yap” butonuna tıkladığınızda “Sipariş Teslimat Bilgileri” ekranına gelirsiniz.

 

• Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra sayfanın altından kargo tecihinizi seçebilirsiniz.

 

• Daha sonrasında ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi doğru şekilde girin.

 

• Eğer taksitlendirme yapacaksanız, kart bilgilerinizi girdikten sonra sayfanın altında size gösterilecek taksit seçenkelerinden birini seçmelisiniz.

 

• Kredi kartıyla ödeme yapmayacaksanız, bu seçeneğin yanındaki “Havale/EFT” butonuna tıklayın ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçip hesap numarasını not edin.

 

• Kredi kartı yada banka havale bilgilerini doldurduktan sonra ekranın sağ alt tarafından bulunan “Siparişi Onaylayın” butonuna tıklayıp sipariş onay ekranına geçin.

 

• Açılan ön bilgilendirme ve mesafeli satış sözleşmesi metnini okuyun, onaylıyorsanız ''Okudum ve Onaylıyorum'' butonuna tıklayın.

 

• Açılan yeni sayfada size sistem tarafından bir sipariş numarası verilir. Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfamızın sağ üst köşesinde göreceğiniz “Profilim” sekmesinden siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kargo ve Teslimat Hakkındaki Sorular

Saat 15:00' a kadar verilen siparişler mücbir sebepler hariç aynı gün kargolanmaktadır. Cumartesi günü saat 13:00' dan sonra verilen siparişler ise mücbir sebepler hariç bir sonraki iş günü olan pazartesi günü kargolanmaktadır. Resmi tatil, dini ve mili bayram günlerinde verilen siparişler mücbir sebepler hariç tatilden sonraki ilk iş gününde kargolanmaktadır. Kullanıcının isteği doğrultusunda üzerinde değişiklik yapılması istenen ürünler (örneğin yazılımı değiştirilecek ürünler, konnektörleri monte edilecek kablolar vs.) ise mücbir sebepler hariç siparişin verildiği günün bir gün sonrasında kargolanmaktadır.

Garanti ve Arızalı Ürünler Hakkındaki Sorular

Garanti ve teknik servis hizmetimizden yararlanabilmeniz için ürününüzün yasa ve yönetmeliklere göre garanti belgesinin olması şarttır. Fatura; garanti belgesi yerine geçmez. Firmamız, müşteri memnuyeti açısından garanti belgesi olmasa dahi sipariş kayıtlarını baz alarak ithal ettiği ve/veya ürettiği ürünlere garanti ve teknik servis hizmeti vermektedir. Ancak, hem faturası hem garanti belgesi olmayan ve firmamızın sipariş kayıtları veri tabanında yer almayan buna rağmen kullanıcısı tarafından firmamızdan temin edildiği iddia edilen hiç bir ürüne garanti ve teknik servis hizmetimiz yoktur.

Firmamız, sadece kendi ürettiği ve/veya ithal ettiği ürünler için garanti ve teknik servis hizmeti vermektedir. Yurt dışından temin edilmiş ürünlere, firmamızın ithalatı olmayan ve firmamızın markası olmayan ürünlere garanti ve teknik servis hizmeti verilmemektedir.

 

Ürününüz arızalandıysa veya teknik destek talep ediyorsanız ve ürününüzün durumu yukarıda belirtilen şartlara uyuyorsa, web sitemizin üst kısmında yer alan 'DESTEK' bölümünden ilgili başlık altında arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Oluşturacağınız arıza bildirimine ilgili teknik personelimiz tarafından 24 saat içerisinde cevap verilecek ve sorununuzun çözümü hakkında detaylı bilgi ve yönlendirme yapılacaktır. Destek talebinize gelecek cevabı beklemeniz ve size gönderilen cevaba göre hareket etmeniz, işlemlerinizin daha hızlı, daha kolay ve takip edilebilir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Bu sebeple lütfen destek talebinize gelecek cevabı bekleyiniz.

Firmamız, yurt dışından herhangi bir yolla temin edilmiş, firmamızın ithalatı olmayan ürünlere ve kendi markası olmayan ürünlere ücretsiz teknik destek, ücretsiz teknik servis ve garanti hizmeti vermez. Firmamız bu tür ürünlere sadece ücret karşılığında hizmet vermektedir. Yurt dışından temin edilmiş ürünler ile ilgili garanti hizmeti, ücretsiz teknik servis hizmeti veya ücretsiz teknik destek hizmeti talep edilmemesini önemle rica ediyoruz.

Diğer Konular Hakkında Sorular

WirelessDestek - Kablosuz İnternet Teknolojileri © 2020 Her Hakkı Saklıdır. | ZE-TA | Türkiye | Ubiquiti | Mikrotik | Alfa Network

Son Tweet' ler

İletişim

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza Bilgilerimiz

İsmetpaşa Mah. İlyas Bayram Sok. No: 4 D: 1 İşyeri P.K: 17100 (Miralay Şefik Cad.) Merkez / ÇANAKKALE / TÜRKİYE


Daha Büyük Görüntüle
+90 (286) 215 00 73

+90 (286) 215 00 74

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00