Filtreleme

Fiyat
Aralık: ₺ - ₺
Kategori

ZE-TA

ZE-TA; son teknolojiye sahip üstün ürün kalitesi, güvenilir ürünleri ve tatmin edici müşteri hizmetlerinin sonucunda Türkiye çapında giderek artan bilinirliği ile veri iletişim sektöründe önemli bir marka haline gelmiştir. ZE-TA' nın ürün grubu kablosuz router, kablosuz adaptör, switch, DSL router, ağ adaptörü, kablolu ve kablosuz bilgisayar kartlarından oluşmakta ve depolama, güvenlik, cctv güvenlik sistemleri, multi-medya ve diğer teknolojik ürünlerde de gelişim göstermektedir. ZE-TA' nın ağ adaptörlerinden SNMP switchlerine, kablosuz adaptörlerden dual bant routerlara, güvenlik kameralarından kayıt cihazlarına kadar tüm ürünler CE ve RoHS kurallarına uygun olarak üretilmektedir. ZE-TA; konusunda uzman ve eğitimli kadrosuyla, saygın ve etkin pazarlama yöntemleriyle müşterilerine her zaman hak ettikleri kalite ve hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Her zaman yenilikçi kimliğimiz ile zamanı geçmiş ürünleri değil her saniye ilerleyen ve değişen teknolojik ürünleri takip eden, bunları kullanıcılara sunmayı hedef haline getirmiş bir markayız.


Ayrıca bir marka değeri taşıyan ZE-TA; internet sitemiz olan WirelessDestek.Com' un da tüm haklarını elinde bulunduran ve WirelessDestek.Com' un işletmecisi konumundaki firmamız ZE-TA Bilgisayar ve İletişim Sistemleri' nin tescilli markasıdır. Bu bağlamda ZE-TA markası fikri ve sinai haklar kapsamında Sinai Mülkiyet Kanunu çerçevesinde koruma altındadır. Markamızın kopyalanması, markamıza ait ürünlerin replikalarının piyasaya sürülmesi, sahte ZE-TA marka ürünlerin piyasa arzının engellenmesi, ithalatının ve ihracatının yasaklanarak marka haklarımızın ihlalinin ortadan kaldırılması amacıyla Gümrük Müdürlükleri' ne ve diğer resmi kurumlara fikri ve sinai hakların ihlalinin önlenmesi amacıyla gerekli girişimlerde bulunulmuş, ZE-TA markasının yasal olarak korunması sağlanmıştır. Sonuç olarak; firmamızın marka haklarını ihlal eder nitelikteki replika, kopya ve/veya sahte ürünlerin ithalatının, ihracatının ve piyasaya arzının yasaklanması sağlanmıştır.

Sırala:
MTK300M-AP, 2.4 GHz frekansında çalışan ve 300 mbps' ye kadar veri transferi yapabilen iç ve dış ortamlarda kullanılabilecek access point/router cihazıdır. Access point, router, wifi repeater (tekrarlayıcı), client (alıc..
AR2412AP, 150 mbps veri hızına ulaşabilen dış ortam bir access point / cpe cihazıdır. IEEE 802.11b/g/n standartlarıyla uyumludur. Atheros AR9341 560 MHz çipsete, 12 Dbi yüksek kazançlı yönlü antene ve maksimum 27 dbm ' e..
AR5815AP, maksimum 300 mbps bağlantı hızını destekleyen 15 dbi antenli dış ortam access point/router cihazıdır. AR5815AP, dış ortam kablosuz ağ uygulamaları için uygun maliyetli bir üründür. Yüksek gücü ve yüksek anten k..
- CCTV güvenlik kamera sistemlerinde görüntüyü taşıyan kablonun iki ucuna takılır ve DVR ile kayıt cihazına kablo bağlantısı için kullanılır.- Altın kaplama kontak pin ve nikel kaplama gövde sayesinde sinyal kaybını en a..
- CCTV güvenlik kamera sistemlerinde görüntüyü taşıyan kablonun iki ucuna takılır ve DVR ile kayıt cihazına kablo bağlantısı için kullanılır.- Altın kaplama kontak pin ve nikel kaplama gövde sayesinde sinyal kaybını en a..
- 2 kanal video ve 1 kanal ses desteği, iki kanal bağımsız, 25 kare aktif video (3 Megapiksel). - H.264 / H.265 / H.265 + video sıkıştırma standardı ve G.711 / G711A ses sıkıştırma standardı desteği. - Entegre (gömülü)..
- H.264 / H.265 / H.256+ Video Sıkıştırma Standartları Desteği - G711U / G711A Ses Sıkıştırma Standartları Desteği - Gömülü Web Arayüzü, Web İzleme Desteği, Web Üzerinden Yapılandırma ve Güncelleyebilme Desteği - Msta..
MMCX - RSMA dişi konnektöre sahip fabrikasyon rf kablodur. Bu koaksiyel kablo 2.4 GHz - 5 GHz wifi, wlan sistemlerinde,  GSM sistemlerinde, GPRS sistemlerinde CDMA sistemlerinde GPS navigasyon sistemlerinde, kabl..
MTK2405AP, 802.11n standardıyla uyumlu iç ortam access point cihazıdır. Geniş kapsama alanı elde edilebilmesi için high power özelliğinde üretilmiştir. Aynı anda 40 video kullanıcısına verebilir. Okullar, hava alanları, ..
1-9 Arasındakiler. Toplam: 131 Ürün. Toplam: 15 Sayfa.
WirelessDestek - Kablosuz İnternet Teknolojileri © 2020 Her Hakkı Saklıdır. | ZE-TA | Türkiye | Ubiquiti | Mikrotik | Alfa Network

Son Tweet' ler

İletişim

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza Bilgilerimiz

İsmetpaşa Mah. İlyas Bayram Sok. No: 4 D: 1 İşyeri P.K: 17100 (Miralay Şefik Cad.) Merkez / ÇANAKKALE / TÜRKİYE


Daha Büyük Görüntüle
+90 (286) 215 00 73

+90 (286) 215 00 74

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00